.

5/16 Од Не 'Рѓосувачки Челик T316 Навој Род Грабеж Студ Turnbuckle 1/4 - 10 Pc

5/16 Од Не 'Рѓосувачки Челик T316 Навој Род Грабеж Студ Turnbuckle 1/4 - 10 Pc

DEN 7252.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

5/16" од не 'Рѓосувачки Челик T316 Навој Род Грабеж Студ Turnbuckle 1/4" - 10 Pc ОПИС на ПРОИЗВОДОТ 5/16" од не 'Рѓосувачки Челик T316 Навој Род Грабеж Студ Turnbuckle 1/4" - 10 Pc Нерѓосувачки Челик Тип 316 5/16" Навој Прачка За 1/4" Wire Кабел Единица Слабо L x W x H (во) : 1/4 x 1/4 x 10-1/2 *Проценува* Единица Тежина : 6 Мл/Единица за Количество : 1 Set / 10 Компјутер.

Особините