.

Сенка Плови Хардвер, 304 од не 'Рѓосувачки Челик Turnbuckle Анти-' Рѓа Челичното Јаже Tensioner Комплет м5 м8 m10 Тешки Кука за Сонце Нијанси Кабли Жица Шатор Инсталација Отворено

Сенка Плови Хардвер, 304 од не 'Рѓосувачки Челик Turnbuckle Анти-' Рѓа Челичното Јаже Tensioner Комплет м5 м8 m10 Тешки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔【Големина & Количина】8 PCS M10 Turnbuckle Кука и Око, Max & Мин должина : 14.09-9.25 во, WLL=661 lbs. ✔【Убаво Направени】304 од не ' Рѓосувачки челик turnbuckle, работни магнетни, издржливост и отпорност на корозија. ✔【Тешки】M10 проширување завртка која може да се направи проширување откажете.Прилагодливи тешки синџир turnbuckles брзо се поврзува со очите, вилиците или циклуси. ✔【Лесен за Употреба】M10 turnbuckle има и право раце око и левак кука.Вие само ги ротира своите отворен тело, за да може лесно да се прилагоди 300 kg/661 lbs на челичното јаже и синџир.Со монтажни завртка, отворите на телото може да се користи повеќе пати за да го промените кука, вилицата, око крајот фитинзи слободно. ✔【Работеше Одлично】Одличен за надворешна turnbuckle, пловењето, морски, и индустриски апликации.Погоден за држење на челичното јаже тензија и брод местење, затегнување челичното јаже, сонцето сенка turnbuckle, плови turnbuckle, шатор tensioner, и за бесење на parasol, крошна, сонцето плови hammock, а clothesline, растенија, string светилки, фотографии, итн.Големина : M10-8 PCS.

Особините