.

Жените Мода Тебе Туника V Деколте, Долг Ракав Од Тебе Print T-Shirt Пролет Лабава Одговара На Повик Блуза Блузи

Жените Мода Тебе Туника V Деколте, Долг Ракав Од Тебе Print T-Shirt Пролет Лабава Одговара На Повик Блуза Блузи

DEN 551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

(Забелешка : не големина)Пред купувањето, ве молиме проверете специфична големина на големината на табелата внимателно.На пример, дома, на шопинг, на секојдневниот живот, дружење, работа, патување, спорт, велосипедизам, Пилатес, одмор, итн.Повод : т-маица е погоден за повеќето прилики.100% Полиестер.Погоден за пролет, есен и лето.Големина на овој фустан е точна, на огради и нерамнини се помешани дизајн, тоа е лесно да преминат од бизнис да неформални прилики, кога треба да се биде брз и прецизен.Кожата-пријателски, супер меки, лесни, дише и удобен за носење. 【Натпревар】Т-маица блузи може да бидат заменети со leggings, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, панталони, јакни, cardigans, џемпер синџири, итн. ✿жените 2022 Долго кратко sleeve т-маица леопард копчето каузална плус големина црисс крстот помлад и vneck tshirt ракави студио опуштено-одговара јака сплит длабоко заврши spandex обичен shirred гроздобер мода графички љубители на луксузен шупливи од удобноста исечете печатени шарени графика блок тешки круг мрачно smocked ткаенината заоблени џеб симпатична cowgirl јуниори тинејџерски девојка смешно термички bodycon клуб носат чиста, чиста мрежа облека основите преголеми падне пред флорални класичен пеперутка sweatshirt шема туника блузи. 【Карактеристики】Жените Мода T-shirt се неформални стилови, погоден за носење.Оваа мода обичните блуза врвот е добар избор за вашиот wardrob. ✿Облека колокација : Ова блузи се совршено да се совпаѓаат со вашиот leggings, фармерки, здолништа за секојдневен изглед. ✿жените долг ракав блузи чипка секојдневен лабава блузи т кошули т-маица суичери за жените crewneck туника leggings жените v деколте, класика-одговара кратки ракави tee кошула кратко одговара опуштено памук turtleneck екипажот блуза писмо за печатење половина врвот женска лето tshirts водат мека стил лажичка tees тенок опремени лесни активен слој основните солидна боја пресврт јазол pullover брод со страна shirring pullovers drape вафли поврзана фитинг топло sweaterscrop долги ракави plus-size маици издувам off. ✿Функција дизајн : Т-маица Блузи, за Жени Боја Блок Кошули Долг Ракав Кратко Sleeve Raglan Шарени Ракави Кошули за Жените Функција Основните Tee Кошули Женска Блузи и Блузи Лабава Туника Блузи Лесен и Дише Дизајн Лабава Одговара Стилски и Динамичен.Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Објектот специфики : Сезона : Есен Пролет Пол : Жените Материјал : Полиестер Дебелина : Стандардни Карактеристики : 【Материјал】Полиестер, меки и удобни.

Особините