.

W Галерија 1000 Јасно 98mm Цевки, Поп Топ Зглобовите Се Отворени, Мирис-Доказ Пред се Тркалаат Тапи J Doob Масло-Кертриџ BPA-Free Пластичен Сад Носителот на Шишенцето се вклопу

W Галерија 1000 Јасно 98mm Цевки, Поп Топ Зглобовите Се Отворени, Мирис-Доказ Пред се Тркалаат Тапи J Doob Масло-Кертриџ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОТПОРЕН НА ВОДА ХЕРМЕТИЧКИ МИРИС ДОКАЗ.Нема неред и мирис запечатување цевка обезбедува вашиот пуши сит внатре имајќи го свежа, чиста и сува.ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА.Коси во Облик на Цевка мерки 3.75 во.Должина x 0.75 во.Топ Дијаметар x 0.625 во.Дното Дијаметар.УВ отпорни doob цевка одговара на сите ваши пуши, fatties, pinners, swishers, и пред ролни.ДЕТЕТО ОТПОРНИ & ДИСКРЕТНА.Безбедно складирање на скривам & задржи вашето пуши далеку од малолетници и не-пушачите.ПАТУВАЊЕ ЛЕСНО.За на пат дискретен и активни пушачи.Се носат во џебови purses или ранци.Без да се грижиш за штета или кршење.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА.Стискаш на врвот да го отворат капакот.Затворете капа и воздухот заклучен цевка ќе се стави надвор на светлината.FAST & БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.Пониска цена на цевка од 900, 800, 700, 600, 500, 400, 300, 200, 100, 50, 20, 12, 10, 8, 4, 3, 2, 1 пакети!Купите ако не треба масовно пакет на 10000.98 мм е повеќе од 95, 90, 95mm, 90mm и пократки од 109, 110, 116, 120, 109mm, 110mm, 116mm, 120mm.BPA FREE doobtube е отпорен на вода, херметички, и мирис доказ запечатување сад.Потрошувачите складирање алатка дизајнирана да го задржи мириси и да се обезбеди вашиот скривам е безбедна од вода и влага.Прво го оценувате простор за вашите цигари пуши, fatties, pinners, swishers, и пред ролни.Детето отпорни безбедност ставете капак овозможува безбедно складирање.Сигурно притисне на врвот на цевката заедно да се поп на капакот отворен.Заострените цевка мерки 3.75 во.Должина x 0.75 во.Топ Дијаметар x 0.625 во.Дното Дијаметар.Достапни во ЦРНА, БЕЛА и ЈАСНО со БРЗО & БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.

Особините