.

Live Stream Биро Стојат 10 ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со 3 Телефони Стегач за Онлајн Видео во Живо Стриминг Шоу

Live Stream Биро Стојат 10 ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со 3 Телефони Стегач за Онлајн Видео во Живо Стриминг Шоу

DEN 2337.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕ ултравиолетова и инфрацрвена светлина зрачење, ниска топлина излез, безбедност и заштита на животната средина.Мултифункционален тип поддршка : одговара за прстен светлина,микрофон,паметен телефон и камера.Тоа може да се користи за отворен фото светлина, пополнување светлина во затворен простор, портрет, мода, свадба уметност, реклама фотографија и снимање видео, итн.Посебни LED дизајн, лесен и пренослив.Постојан струја диск, ниска моќност на косата.Повеќе Осветлување Агол, универзален телефон носителот компатибилен со повеќето паметни телефони ,360-степен ротација може да се сретнат различни агли,совршен екстра лесно за во живо стриминг,онлајн настава,шминка,selfie фотографии, снимање, за снимање на видео клип, темни предели vlogging,обраснат убавина,веѓа кроење,итн.Тоа исто така може да се користи како десктоп светилка за вашиот читање.На tripod стојат може слободно да се комбинираат за да се прстен светлина,selfie стап,телефон и камера tripod.Комбинации за Различни Сцени за подобро да одговара на вашите барања,најдобар избор за подароци за семејството и пријателите.Извор на светлина : LED SMDShape : Ring Dimmable : YESAdapter : Universal Photo Студио Светлина се Залага за Видео, Портрет, и Производ Фотографија.

Особините