.

Xp homeBrass Автоматски Сензор Хром Финиш Бања Потоне Тапа - Сребро (4 х АА / AC 110V)

Xp homeBrass Автоматски Сензор Хром Финиш Бања Потоне Тапа - Сребро (4 х АА / AC 110V)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Допир/Touchless.Инсталација Тип : Centerset.Инсталација Дупки : Еден Дупка.Број На Работи на : Раце слободни.Крај : Хром.Допир/Touchless,Инсталација Тип : Centerset,Инсталација Дупки : Еден Дупка,Бројот На Работи на : Раце се слободни,се Заврши : Хром,Стил : Современи,Проток : #(N/A),Ладна и Топла Прекинувач : Не,Вентил Тип : Керамички Вентил,Инсталација Дупки и се Справува со : Hands free Една Дупка,вкупна Висина : #(380mm(14.96 )),Spout Висина : #(240mm(9.45 )),Spout Должина : #(185mm(7.28 )),Тапа центар : Една Дупка,Тапа Тело Материјал : Месинг,Тапа Spout Материјал : Месинг,Вентил се Вклучени : Да,Исцедете се Вклучени : Не,Нето Тежина (kg) : #(0.63 кг),Испорака Тежина (kg) : #(1.74 кг).

Особините