.

Happyyami 1 Поставено Стакло Domed тањир Керамички Десерт Сад Јасно Снек Овошје Серверот Торта Стои со Прашина - Доказ Храна Купола за Кујна BBQ Партија Пикник Случаен Боја

Happyyami 1 Поставено Стакло Domed тањир Керамички Десерт Сад Јасно Снек Овошје Серверот Торта Стои со Прашина - Доказ

DEN 446.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

A thoughtful и уникатни housewarming подарок за вашите - работници и пријатели.Совршено се прикаже вашата храна, како што се десерти, колачи, овошје, закуски, итн.Доаѓа со стаклен капак, кои можат ефикасно да прашина, инсекти и други нечистотии.Широко се применуваат во дневна соба, трпезарија, кујна, хотел, ресторан, и сл.Мазна површина, без burrs, без повреда на вашите раце.Опис на Овој производ е тањир сет, изработени од керамика и стакло материјал, високо - квалитетни и издржливи.Можете да ги зачувувате вашите сите видови на храна, како салата, слатки, овошје, чоколадо, десерт, итн.Совршен housewarming подарок за пријателите и - работници, и тие ќе го тоа.Карактеристики - Сад Боја : Случајни Боја.- Материјал : Керамички ( плоча ), чаша ( капак ).- Големина : Прибл. 10. 00 X10. 00 X8. 50cm/ 3. 93 X3. 93 X3. 34in.- Совршено се прикаже вашата храна, како што се десерти, колачи, овошје, закуски, итн.- A thoughtful и уникатни housewarming подарок за вашите - работници и пријатели.- Доаѓа со стаклен капак, кои можат ефикасно да прашина, инсекти и други нечистотии.- Широко се применуваат во дневна соба, трпезарија, кујна, хотел, ресторан, и сл.- Мазна површина, без burrs, без повреда на вашите раце.Пакет Вклучувајќи 1 x Керамички Змија Плоча 1 x Стаклен Капак.

Особините