.

Торта Стојат Кристал Pendant Сина Торта Стојат Транспарентен Капак Снек Стојат Свадба Торта Екранот Стојат Вечен Цвет Додатоци Торта Плоча (Size : Small)

Торта Стојат Кристал Pendant Сина Торта Стојат Транспарентен Капак Снек Стојат Свадба Торта Екранот Стојат Вечен Цвет Додатоци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Оваа торта застане е разноврсна и може да се користи за сирење, леб, зеленчук, слатки, бисквити, и е многу погоден за употреба како овошје стојат, торта послужавник или торта да застане. 2. Направени од високо-квалитет железо материјал, текстура е тешко и дебели, рака подготвени бранеа линии, еднаква боја, без деформација, нема рѓа, убава и практична. 3. Романтични виси дизајн, со торта стојат разубавувањето, променливи темперамент во секое време. 4. Транспарентен PC покрива, ексклузивни обичај, направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, транспарентни и слободни на нечистотии, не меур, анти-падот и издржливи. 5. Погоден за сите видови на активности како и страни, како што се роденден, церемонијата, свадба, Божиќ, денот на Благодарноста или домашна декорација.Одлични за сервирање, украсување, kinki или забавни со пријатели и семејството.Име на производ : Мулти-функција торта рек / десерт rack Product материјал : ковано железо, PC cover Product тежина : 0.29 kg/031kg Product големина : висина 31cm, диск дијаметар 7.5 cm / висина 26cm, диск дијаметар 7.5 cm Product боја : blue Product стил : Нордиските, simple Product карактеристики : мулти-function Product примена : за домашна употреба, свадба производи, внатрешна декорација, итн.1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Особините