.

Гус Zernial Легенда Потпишан Autographed Автентични Rawlings Oal Топката Jsa Грб Ретки Autographed Baseballs

Гус Zernial Легенда Потпишан Autographed Автентични Rawlings Oal Топката Jsa Грб Ретки Autographed Baseballs

DEN 11207.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Baseballs.ГУС TRIANDOS ORIOLES ПОТПИШАН AUTOGRAPHED АВТЕНТИЧНИ RAWLINGS OAL ТОПКАТА JSA ГРБ РЕТКИ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Гус Triandos сувенири.Балтимор Orioles сувенири.

Особините