.

Milt Слива два Пати Потпишан Autographed Фудбал2x Про Сад Browns PSA/ДНК AJ56189

Milt Слива два Пати Потпишан Autographed Фудбал2x Про Сад Browns PSA/ДНК AJ56189

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се враќа/Размена : Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, се врати во рок од 30 дена од денот ќе го прими тоа за целосна наплата.Објектот мора да биде во состојба дека тоа е примена.Меѓународни Купувачи : Ако сте меѓународни понудувач, увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Особините