.

TOOYFUL Еластичен Sensorial Топката Сензорни Тактилни Топки детски Играчки, Бања Играчки со Топката, Бебе Девојки Топка

TOOYFUL Еластичен Sensorial Топката Сензорни Тактилни Топки детски Играчки, Бања Играчки со Топката, Бебе Девојки Топка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дрво текстура е јасно, не е лесно да попуштат и да го оштети, високо-квалитетна вода боја, светли бои, мазни и тркалезни, не burrs, и ќе не боли вашиот babys раце.Висока еластичност, без страв од штета, содржи повеќе од десетина видови на богата боја појавување, боја на познанието, полу-кружни фиксна точка, мулти-димензионална hexahedron.Совршен подарок за децата, за Божиќ и роденден.Размислување ја подобрува способноста да се промовира рака-око координација, за задоволување на деца истражување, сознавањето на форми, и сознавањето на мулти-димензионален простор.Бебето grasps на жив топка за да ги задоволи детето природни деструктивна моќ.Опис : - бебето grasps на жив топка за да ги задоволи детето природни деструктивна моќ. - Размислување ја подобрува способноста да се промовира рака-око координација, за задоволување на деца истражување, сознавањето на форми, и сознавањето на мулти-димензионален простор. - Висока еластичност, без страв од штета, содржи повеќе од десетина видови на богата боја појавување, боја на познанието, полу-кружни фиксна точка, мулти-димензионална hexahedron. - Дрво текстура е јасно, не е лесно да попуштат и да го оштети, високо-квалитетна вода боја, светли бои, мазни и тркалезни, не burrs, и ќе не боли вашиот babys раце. - Совршен подарок за децата, за Божиќ и роденден.Спецификација : - Материјал : Wooden Size Табела : 16.2x16.2x16.2cm/6.38x6.38x6.38inch Package Вклучува : 1 Парче Сфати Жив Ball Note : 1. Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење.2. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.4. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Особините