.

ZHGYD Креативни Електрични Гимнастик Мачки Играчка Smart Надразнување Тркалање на Топката Мачки Играчки LED Светло Мачки Играчки Интерактивни Само Ротирачки Топката Ја

ZHGYD Креативни Електрични Гимнастик Мачки Играчка Smart Надразнување Тркалање на Топката Мачки Играчки LED Светло Мачки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лулашката на пом-пом ќе го привлече нивното внимание и мачки љубопитност, и да се стимулира нивната природа.Ќе сакаат да имаат многу забавно гледање на мачки, и чувајте ги осамени.Ве молиме да користите оваа играчка на рамна подот за да се осигура дека тоа може да се ротира нормално.Играчка автоматски ќе застане со по 3 минути од никаква интеракција, и ќе се стартува автоматски откако ќе се допре, со што се намалува потрошувачката на енергија и прави играат повеќе издржливи.Можете да посипете некои catnip на мека памучна главата за да се зголеми вашиот мачки интерес и држете вашите мачки омилен оброк.Вашите мачки ќе биде луд за тоа.Неправилна ротација, умерена брзина, се прилагодат на мачки параметри.Лулашката на пом-пом ќе го привлече нивното внимание и мачки љубопитност, и да се стимулира нивната природа.Ќе сакаат да имаат многу забавно гледање на мачки, и чувајте ги осамени.Ве молиме да користите оваа играчка на рамна подот за да се осигура дека тоа може да се ротира нормално.Играчка автоматски ќе застане со по 3 минути од никаква интеракција, и ќе се стартува автоматски откако ќе се допре, со што се намалува потрошувачката на енергија и прави играат повеќе издржливи.Можете да посипете некои catnip на мека памучна главата за да се зголеми вашиот мачки интерес и држете вашите мачки омилен оброк.Вашите мачки ќе биде луд за тоа.Неправилна ротација, умерена брзина, се прилагодат на мачки параметри.СПЕЦИФИКАЦИИ:Материјал : PC+ABS.Производ Големина : 70*225mm.Напојување : 2 AAA Батерија (не се вклучуваат).Пакет се Вклучени : 1* домашно милениче toy If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините