.

Купер Kupp Лос Анџелес Овни Autographed Вилсон 2020 Година Поле Војводата Про Фудбал - Autographed Топки

Купер Kupp Лос Анџелес Овни Autographed Вилсон 2020 Година Поле Војводата Про Фудбал - Autographed Топки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Топки.Овој фудбалски е лично на рака потпишан од страна Купер Kupp.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Купер Kupp сувенири.Лос Анџелес Овни сувенири.

Особините