.

PhysioGymnic 30-1723 Моделирани Винил Гумени Ролна, 70 cm (28), Сино

PhysioGymnic 30-1723 Моделирани Винил Гумени Ролна, 70 cm (28), Сино

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Помага да се подобри рамнотежата, координацијата и флексибилноста.Добро за фитнес, или физикална терапија.Надува разбивам или како што е потребно.Доаѓа во сина боја.Мерки 70 cm (28 инчи.Опис на производот Physio Gymnic Гумени Вежба Тек е премиум италијански направени гумени вежба се тркалаат дека е направен за фитнес, групни активности, физичката терапија и моторни вежби.Употреба на Gymnic Physio Вежба се Тркалаат дома или во теретана да се врши широк спектар на вежби да помогне за подобрување на рамнотежата, координацијата, флексибилноста и стабилизација.Овие топки 600 фунти тежина капацитет и се достапни во различни големини и бои.Можете да го зголемат или разбивам се тркалаат колку што е потребно за да добиете повеќе цврсти или меки се чувствуваат.Контакт Информации За Производителот 914-345-9300.

Особините