.

Othmro 20pcs Thermoset Топката Knob M6 Женски Навој Машина се Справи со 25mm Дијаметар Мазна Rim

Othmro 20pcs Thermoset Топката Knob M6 Женски Навој Машина се Справи со 25mm Дијаметар Мазна Rim

DEN 232.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Големина】 Монтажа на Тема Големина : M6;Spherica Кол : 25мм/0.98 инчен;Боја : Црвена;Рачка Материјал : Bakelite;Монтажа Тип на : Женски Конец;Rim Стил : Мазна. 【Функција】-Топката knob шприц,Bakelite материјал, се чувствува добро;Цврсто украсениот-во вметнете insures оптимално издржливост и функционалност;круг мазна површина дава облечени-up готовиот изглед.Идеален лост knob за машина рачки. 【Hight Квалитет】-дршката е направен со врвен квалитет и има одлична електрична изолација,масло отпор,слаба киселина отпор,алкално отпор и општи растворувач отпор,и има одлични механички својства, како што се цврстина,ригидност,добар ригидност и рамнотежа. 【Лесно ракување】-Ова Bakelite рака Knob е лесно да се инсталира и да се отстрани и да не се бараат никакви алатки. 【Апликација】-Ултра-цврст топката knob со Сјаен финиш, погоден за општа примена,како што се контрола на држела и push-pull прачки,тревник mowers,опрема за вежбање,машини,вентили,spigots,итн.Othmro Топката Knob Опис Оваа Ултра-цврст топката knob со Сјаен финиш, погоден за општа примена,како што трева mowers, опрема за вежбање, машини, вентили, spigots, итн;И Топката knob шприц,Bakelite материјал, се чувствува добро;Цврсто украсениот-во вметнете insures оптимално издржливост и функционалност;круг мазна површина дава облечени-up готовиот изглед.Идеален лост knob за машина рачки.Спецификација на Монтирање на Тема Големина : M6 Spherica Кол : 25мм/0.98 inch Color : Црвена Рачка Материјал : Bakelite Rim Стил : Мазна Монтажа Тип на : Женски Навој Пакет Content20pcsx Ball Knob Забелешка ве Молиме погледнете на сликата и изберете вистинскиот тип пред вашата цел.

Особините