.

Рихтер соодветна Замена за HP CE271A. Работи со: Color Laserjet Enterprise CP5525, CP5525DN, CP5525N, CP5525XH - Цијан

Рихтер соодветна Замена за HP CE271A. Работи со: Color Laserjet Enterprise CP5525, CP5525DN, CP5525N, CP5525XH - Цијан

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа Рихтер производ е компатибилен со HPCE271 A, е произведен во ISO 9001 /ISO 14001 објект и е загарантирана да натпревар или outlast OEM противвредност.Компатибилна со следниве машини : Color Laser Jet Enterprise CP5525, CP5525 DN, CP5525 N, CP5525 XH.Заштедите пари без да ја загрози сигурноста!Нашите тонери се гарантира за живот, се пофали ОЕМ-ниво на сигурност, и излез ОЕМ-одделение квалитет на печатење.Сите наши мастила & тонери се гарантира за живот!Не се задоволни со вашиот производ?Допрат до нас и ние ќе ви испрати уште еден бесплатно.Рихтер компатибилен со CE312 A, 126 A - Жолта.Одговара на Модели : Color Laser Jet CP1025, CP1025 NW, Color Laser Jet 100 MFP M175, Color Laser Jet Pro 200 MFP M275.

Особините