.

MS Слики Снабдување Компатибилен Тонер Замена за HP Q2673A, Работи со: Color Laserjet 3500, 3500N, 3550, 3550N (Магента)

MS Слики Снабдување Компатибилен Тонер Замена за HP Q2673A, Работи со: Color Laserjet 3500, 3500N, 3550, 3550N (Магента)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилна со следниве HP машини : Color Laser Jet 3500, 3500 N, 3550, 3550 N.Оваа MS Слики Снабдување Тонер е компатибилен со HP Q2673 A, е произведен во ISO 9001/ISO 14001 објект и е загарантирана да натпревар или outlast на ОЕМ Тонер.Ако имате било каков проблем што во рамките на првата година, ние ќе го замени единица бесплатно.Ние, исто така, имаат 30 ден пари гаранција за враќање на, па можете да бидете сигурни дека нашите производи имаат квалитет треба БЕЗ risk.By користејќи компатибилен, замена или по пазарни производи, наместо на ОЕМ/големо име бренд производи, што може да се спаси еден ТОН пари.Не само што ќе се заштедат пари, но се уште ќе се добие како добар или подобар принос.И ако не, ние брод сте нов on.Компатибилен Магента Тонер за HP Q2673 A.MS Слики Понудата е национално базирана компанија, специјализирана за продажба на компатибилен со мастило и тонер произведен и во странство и во САД.Може да се купи со доверба, бидејќи нашите фабрики се ISO9001, ISO14001 и STMC уверение.Нашите фабрики мора да се произведуваат нашите производи со користење на строга контрола на квалитетот (КК) процедури и да се користат континуиран процес подобрувања.Нашите фабрики се изврши кертриџ животен циклус, тестирање потврдува дека страница приноси се најмалку еднакви на ОЕМ кертриџ заедно со сличен квалитет на печатење.Зошто купи ОЕМ кога ќе може да се добие иста вредност за 70% помалку?.

Особините