.

TCT Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Lexmark C792 C792A1CG C792A1MG C792A1YG Работи со Lexmark C792 X792 Принтери (Цијан, Магента, Жолта) - Pack 3

TCT Премиум Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Lexmark C792 C792A1CG C792A1MG C792A1YG Работи со Lexmark C792 X792 Принтери

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

TCT замена за Lexmark C792 A1 CG C792 A1 MG C792 A1 YG тонер касети.Компатибилен со Lexmark C792 X792 принтери.Околу приноси до 6,000 страници на 5-процентно покривање.Отпечатоци свежи, јасни, професионален квалитет, и долго-траен страници.TCT C792 кертриџ е под 1 година гаранција од датумот на купување; ISO9001 и ISO14001 уверение. 3 Пакет TCT Компатибилен Lexmark C792 Замена на Тонер Cartridge Replaces OEM : C792 A1 CG / C792 A1 MG / C792 A1 YGBox Содржи : 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта тонер cartridges Printer Компатибилност : Lexmark C792 X792 TCT : Квалитет на Печатење Надвор Вашите Очекувања!Со TCT премиум тонер касети, можете да уживате во полна придобивки на висок квалитет на печатење и експоненцијална заштеди.Сигурен Печатач Резерви.Специјално формулиран за тонер обезбедува највисок квалитет на печатење од Lexmark X792de премиум тонер касети.Нашите C792 A1 CG тонер касети се дизајнирани и конструирани да се работи за специфичен сет на печатачи за да се постигне висока точност и во согласност отпечатоци.Одлична Премија За Печатење Искуство.TCT обезбедува премија C792 A1 MG тонер кертриџ замени дека се разумни цени за веродостојноста, квалитетот и ефикасноста.Секој премиум печатач кертриџ се произведени со користење на најновите технологии-почитување на строги STMC и ISO фабрика стандарди што нашите производи ISO9001 и ISO14001 уверение.Сигурен Услуги На Клиентите.Ние имаме тим од посветени и пријателски техничките асистенти подготвен да понуди секој клиент стручни совети.Искуство кавга-бесплатно онлајн шопинг.Широк Опсег на Тонер Касети.Ние нудиме широк спектар на C792 A1 YG тонер касети во друга вредност пакети што се држи до вашиот буџет.Го изберат правото пакет и да го зачувате на вашиот резерви.Гарантира 100% сосема нов и работи беспрекорно со твоите lexmark C792 печатач.

Особините