.

Обновливите извори на Тонер САД Remanufactured Lexmark 521 521H Висок Принос Замена Кертриџ за Lexmark 52D1H00 MS710 MS711 MS810 MS811 MS812 (Пакување од 2)

Обновливите извори на Тонер САД Remanufactured Lexmark 521 521H Висок Принос Замена Кертриџ за Lexmark 52D1H00 MS710 MS711

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

RT замена за Lexmark 521 521 H 52 D1 H00 тонер, печатење цена е толку ниско, како 0.7 центи по страна, до 50% помалку отколку Lexmark 521 H оригинални тонер касети.КОЛИЧИНА : 2 RT САД Remanufactured Lexmark 521 H 52 D1 H00 тонер касети (црна).Висок Принос : 25k страници врз основа на 5% покриеност.За Употреба во Lexmark MS Серија Печатачи : MS710dn MS710n MS711dn MS810de MS810dn MS810dtn MS810n MS811dn MS811dtn MS811n MS812de MS812dn MS812dtn.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ние чест на гаранција за Обновливите извори на Тонер производи, без оглед на купување датум.Контактирајте со нас ако се вратите прозорецот е затворен.Печати Повеќе, Спаси Повеќе со RT Toner RT САД Remanufactured Lexmark 521 52 D1 H00 521 H Кертриџ• Количина : 2 компатибилен Lexmark 521 H црн тонер касети• Принос : 25k страници секоја врз основа на 5% покриеност.• Компатибилните Принтери се : RT САД Remanufactured Lexmark 521 H 52 D1 H00 тонер е дизајниран за Lexmark MS Серија MS710dn MS710n MS711dn MS810de MS810dn MS810dtn MS810n MS811dn MS811dtn MS811n MS812de MS812dn MS812dtn принтери.На Обновливите извори на Тонер за Предност• Повисок квалитет на печатење.На RT remanufactured Lexmark 521 521 H црн тонер кертриџ е ISO 9001 и 14001 certified и тестирани за да се обезбеди супериорни перформанси. • Мир на Умот.Вие не треба да се грижите за smudges, протекување, или дефекти.Даваме доживотна гаранција и ќе го замени било кертриџ по барање. • Супериорна Поддршка.Ние знаеме печатење е важно - и тоа е причината зошто ние го имаат U. S. врз основа на клиентите тим за поддршка.Ние сме клиент опседнат!Тоа го прави нашето ден да се натера да се насмевнам.Контакт со нас со какви било технички или производ прашања и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. • Земјата Пријателски.Ние се промовира чистење, позелен иднина.Печатење Совети • честа грешка е "не-вистинска" порака.Ако тоа се случи со RT remanufactured Lexmark 521 521 H кертриџ, притиснете OK (ок) или да Продолжите постојано да ја отфрли порака.Печатачот ќе го продолжите вашиот печати работа.• И покрај екстремни грижа ние се во пакување, понекогаш предмети се оштетени за време на превозот и ова може да влијае врз квалитет на печатење.Во овој случај, ние веднаш испратете RT remanufactured Lexmark 521 H тонер кертриџ.Ако цел повеќе од еден кертриџ, ве молиме да се тестираат сите нив.Среќен Печатење!.

Особините