.

BAGSMART Toiletry Торба Патна Торба со Бесење Кука, водоотпорен Шминка Козметички Торба Патување Организаторот за Додатоци, Шампон, Полна Големина Контејнер, Toiletries, Големи

BAGSMART Toiletry Торба Патна Торба со Бесење Кука, водоотпорен Шминка Козметички Торба Патување Организаторот за Додатоци,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Великодушно Големина - 11 x 7.4 x 3 инчи (валани) ; 11 x 30 инчен (отвори); 4 одделни прегради со zip и назад отвори џеб за одлична организација.Погоден за вашето 3-5 патување барања.Материјал - водоотпорен Полиестер праска кожата со еластична на допир; И-поместена дизајнот да се задржи во полна торба е облик и обезбедуваат одлична заштита.Специјален Дизајн - Внатрешен главниот џебови со еластична ремени се одржи шишиња исправен; Двојно патент оддел за лесен пристап на предмети дури и не се целосно да отвори торбата; Транспарентно страни за обезбедување на јасен преглед на содржината.Удобен Дизајн - Stow-далеку 360 степени зглобот не се лизга метална кука за разноврсна виси опции; Носат справи двојки како свој виси рака; Две-начин патент затворање за брз пристап.Occassion - Погодна за двете дома и патување, Компактен дизајн зема многу малку простор во вашиот багаж.Продавница мали предмети како напивки, таблети и прав.Ти ги голем патување essentials како шампон, лосиони или целосна големина контејнер организирани.Држете ја на лицето маска, четки, eyeliners, четки за заби или паста за заби.Водоотпорен материјал како и поставата чувајте ги вашите објекти за безбедна; Торби може да се чистат со мека, влажна крпа, за дамки препорачуваме консултација со професионално чистење.Една пространа toiletry комплет во класичниот компактен облик ви овозможи лесно да се чува во еден куфер, ковчегот, или ранец.Совршен за на училиште, работа или на патување.Свитка торба надолу за брзо складирање и тие лесно да стане патување мора да се haves.На toiletry торба лежи рамно на шалтер, одржување на бактерии далеку.Нема контра?Обеси од туш или крпа управување со корисна врвот кука, што го прави лесно да се видите и да пристапите до зачувани содржините.

Особините