.

Givenchy Вертикален Rwd од Страна на Givenchy За Жените тоалетната вода Спреј, 2x 2/3-Унца Refillable

Givenchy Вертикален Rwd од Страна на Givenchy За Жените тоалетната вода Спреј, 2x 2/3-Унца Refillable

DEN 2739.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жените Мирис.Две 0.66 оз.Тоалетната вода Спреј Refillable.Мирис-Тип : Вуди Ориентални - Свежи.Годината Започна : 2000. Белешки : Цреша, Мед, Фстаци, Кашмир дрво забелешка.Вертикален Rwd тоалетната вода Спреј 2 X 2/3 Оз Refillable За Жените Од Givenchy.Лансиран Од Страна На Дизајн На Куќа На Givenchy, Вертикален Парфем Е Мирис На Некоја Исклучителна Свежи, Чисти Мирис На Цитрус Мирис.

Особините