.

Конкуренцијата тоалетната вода Спреј - Конкуренција - 125ml/4.2 оз

Конкуренцијата тоалетната вода Спреј - Конкуренција - 125ml/4.2 оз

DEN 5999.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НАУТИКА КОНКУРЕНЦИЈА ЖОЛТА За Мажи.Големина : 4.2 Унца / 125 ml.Тоалетната вода (EDT).Бренд Нови во Кутија, 100% Оригинални & Автентични.Брза Испорака Од Тина & G. Тоа содржи природни ботанички екстракти како чемпрес & сандаловина, итн.Со само еден допир, овој освежувачки мирис дава чувство на виталност и енергија се Навраќа на непосредна чувството на добро-се Препорачува за секојдневна употреба.

Особините