.

CYHO Чисти Тоалет Налепница Подлога, Додаток за Полнење во Компанијата;Дома;Училишта, Сместување Куќа;ученичкиот Дом;Канцеларија Соба, Вила;Соба, Спална соба;Сместув

CYHO Чисти Тоалет Налепница Подлога, Додаток за Полнење во Компанијата;Дома;Училишта, Сместување Куќа;ученичкиот Дом;Канцеларија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чистење на прашина во вашата кујни и бањи, елиминирање на проблеми.Карактеристики : спречување на нафта загадување на водата, испуштање и yellowing.Не е лесно да се искине без да остават лепак, поради неговата силна џвакање и силна само-лепило.Можете да ги користите со доверба поради добро запечатување.Тоа може да се намали слободно да го изберат нејзиниот погоден големина во согласност со фактичката состојба.Применливи Прилики : на Компанијата;Дома;Училишта, Сместување Куќа;ученичкиот Дом;Канцеларија Соба, Вила;Соба, Спална соба;Сместување Боја : Зелена Материјали : Polyvinyl Хлорид Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 210(G) Висина : 38(MM) Дијаметар : 3200(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Тоалет Налепница Подлога Карактеристики : Чистење на прашина во вашата кујни и бањи, елиминирање на проблеми.Карактеристики : спречување на нафта загадување на водата, испуштање и yellowing.Не е лесно да се искине без да остават лепак, поради неговата силна џвакање и силна само-лепило.Можете да ги користите со доверба поради добро запечатување.Тоа може да се намали слободно да го изберат нејзиниот погоден големина во согласност со фактичката состојба.Можете да изберете по случаен избор како резултат на повеќе виткање методи.Производот ставете повеќе послушни без знаци поради midline браздата дизајн.Лесна и брза инсталација поради сјајна површина.Напомени : Чистење на запечатени место да се вметнат и задржи го сув.Ако постои било влажни дел, тоа може да се загрева и сушен со фен помош.Кога pasting, внатрешна температура опсегот е околу 25 степени.На пример, во зима, кога ќе го добиете производот, можете да го користите фен за да се загрее на viscose и да го испуштите.Точно да се измери должината на потребните печат пред да го користите.Кога производот е вметнат во 90-степен пак, секоја страна на задник заеднички потреби да се намали во 45-степен интерфејс.Откако производот е атипичен, производот може да биде набиен повеќе цврсто.Откако производот е атипичен, тоа не може да seep вода во рок од 24 часа и да се одржува тоа се исуши.

Особините