.

DONLAB Polyamide 6 Обложени TLC Плочите, 20 x 20cm (20/Кутија)

DONLAB Polyamide 6 Обложени TLC Плочите, 20 x 20cm (20/Кутија)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

TLC плочи обложени со polyamide 6. Со флуоресцентни indictor.Големина : 20 x 20cm(20pcs).Времето за испорака е 5-10 работни дена за НАС, CA, AU.Polyamide 6 = Најлон 6 = perlon = ε-Polycaprolactame Оваа серија на TLC плочите се обложени со polyamide 6, може да се користи за растворливи во вода или масти растворливи материи и имаат голема развој растворувач толеранција.Постојат 7 димензии на производот, вклучувајќи 5 x 5cm(100pcs), 5 x 10cm(100pcs), 7 x 7cm(100pcs), 8 x 8cm(50pcs), 10 x 10cm(50pcs), 10 x 20cm(40pcs), 20 x 20cm(20pcs).

Особините