.

Whaline 18Pcs Денот на Вљубените Faux Кожа Лист Црвено Розова Срце Љубов Синтетички Кожа Сјајот Ткаенина Занаети за Earring Коса Поклон DIY Занаети Одлуки Празник-Годишнината П

Whaline 18Pcs Денот на Вљубените Faux Кожа Лист Црвено Розова Срце Љубов Синтетички Кожа Сјајот Ткаенина Занаети за Earring

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Количина – пакетот вклучува 18pcs Денот на Вљубените faux кожа листови во избрани дизајни, доволен за да се задоволат вашите различните потреби за DIY занаети одлуки и празник декорација.Слатка Дизајн – Нашите Денот на Вљубените faux кожа листови сосема имаат 18 различни дизајни, сите главно во црвена и розова боја, 4 од нив имаат солидна боја, 4 од нив имаат сјај дизајн, а останатите 10 се печатени со класични Денот на Вљубените шема, како што се срце, линија шема, купидон шема, итн., одлична текстура која нуди повеќе можности за вашиот занаети.Лесно Да го Исечете – Нашите faux кожа листови се меки и лесно да се сече во форма сакате, фестивал и живописни, со среќа и слатка атмосфера за вас.Забавно да се DIY – Со уникатен и празнична дизајни, на faux кожа листови се совршени за правење обетки, лакови за коса, коса додатоци, подарок обвива и други рачно изработени занаетчиски и украси.Големина – Секој faux кожа лист мерки 21 x 16cm / x 8.3 6.3 инчи, големи димензии кои може да се прават разни кожа ткаенина занаети.НАПОМЕНА : Тоа е нормално ако faux кожа листови имаат мирис, само стави ги во вентилирани место и мирисот ќе им даде далеку.Карактеристики & Придобивки : 18pcs Денот на Вљубените faux кожа листови во избрани дизајни, доволен за да се задоволат вашите различните потреби за DIY занаети одлуки и празник декорација.Голема големина и мек материјал, лесно да се намали и DIY, совршен за правење обетки, лакови за коса, коса додатоци, подарок обвива и други рачно изработени занаетчиски и украси, прекрасен за одмор занает одлуки.Карактеристики : Материјал : кожа Големина : 21 x 16cm / x 8.3 6.3 инчи Боја : црвена, розова Пакетот вклучува : 18 парчиња Денот на Вљубените faux кожа листови.

Особините