.

WIIBROOK Кожа Поправка Комплет, самолепливи Кожа Поправка Печ Лента Налепница, 15.7 x 78.7

WIIBROOK Кожа Поправка Комплет, самолепливи Кожа Поправка Печ Лента Налепница, 15.7 x 78.7

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Брз лек на Кожа Понатаму】Ако имаме оштетен мебел чиј живот се уште не е завршена и треба брз лек дома наместо да инвестираат нов, нашата кожа поправка комплет веднаш ќе ви помогне со брз лек и да се направи скап мебел изгледа добро како нови. 【Висококвалитетна Кожа Лента】Нашите троседот поправка на лента е направен од премиум кожа што е силен и тенка кој го направи да изгледа повеќе рамна од типичен селотејп. 【Силна Лепливоста и Лесен за Користење】кожа поправка patch се самолепливи и лесен за употреба.Излупете исклучите некоја заштитна фолија на задната страна и се држи до поправка на дел.Можете да ја исечете на парчиња според облик и големина што ви треба. 【Совршена Боја за Појавување на】Ние се има широк спектар на класични бои за подобро да одговараат на бојата на вашите поправка на проекти, па како и да се чувствуваат на оригиналот.Ве молиме бидете сигурни дека бојата пред да купите. 【 Поправка за Сè】Оваа кожа поправка на лента може да се користи за rips, печ прикривање, било мебел направен од кожа или велур.Без разлика дали тоа е растргнат софа, фотелја, столче, чанта или багаж, (WIIBROOK) може да им помогне.

Особините