.

Кожа Поправка на Лента, самолепливи Кожа Поправка Patch за Софи, Автомобил Седишта, Чанти,Мебел, Возачи Седиште,Црна, 4 X 120 Инчен, Pack 2

Кожа Поправка на Лента, самолепливи Кожа Поправка Patch за Софи, Автомобил Седишта, Чанти,Мебел, Возачи Седиште,Црна, 4

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висококвалитетна кожа поправка на лента : ви Помогнат за поправка на крек или поклопец дупка за винил каучи, софи, чаир, столче, ранци, чанти , чевли, јакна, ремени , багаж, чизми, авто седишта, , ракавици, мотоцикл седишта, регулируема облегалка, чанта, двојка, камион седиште, отоманската, и мебел.Со самолепливи и Лесен за Користење : Само кора од кожа поправка на лента подлога од хартија, тогаш се држиме поправка печ на дупки, rips и дамки во автомобил седишта, софи, вреќи или други кожа производ.Водоотпорен, Силни и Издржливи.Големината и Пакет : 2 Пакет.Поправка на лента големина 4 x 120 Инч.Користи напредна технологија, залепи силна, не испуштајте го, ставете се на неколку секунди.Мек Материјал : материјалот е свитливи и совршен за споеви.Можете исто така да го исечете тоа во различни форми. 100% ЗАДОВОЛСТВОТОСамо да не контактирате за ако имате било какви прашања, или ако не сте задоволни од било која причина и ние ќе го замениме или прашање што целосно враќање на средствата.

Особините