.

Мајами Marlins 2017 Topps Фабрички Запечатени специјално Издание 17 Картичка Тим Сет со Џанкарло Stanton и Ichiro Suzuki Плус

Мајами Marlins 2017 Topps Фабрички Запечатени специјално Издание 17 Картичка Тим Сет со Џанкарло Stanton и Ichiro Suzuki

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е 2017 Topps Мајами Marlins Фабрички запечатени специјално издание 17 картичка тим постави; картички се нумерирани МИА-1 преку МИА-17 и не се достапни во пакети.Играчи, вклучени се Џанкарло Stanton, Мигел Rojas, Адам Conley, Marcell Ozuna, Adeiny Hechavarria, Derek Dietrich, Кристијан Yelich, Ichiro, Џастин Bour, Edinson Volquez, A. J. Рамос, Мартин Prado, Dee Гордон, J. T. Realmuto, Веи-Јин Чен, Том Келер и А. Џ. Елис.Во потрага по други Мајами Marlins Тим Групи и индивидуални Плеер Картички?Ве молиме да пребарувате за "Marlins" во нашата storefront да ги видите сите поврзани со огласи!.Ве молиме Имајте во предвид : Како што е опишано ова е сосема нов, фабрички затворен сет во оригинал Topps пакување.Спортски Колекционерски Тргување Картички мора да бидат наведени како Колекционерски Како Ново на , многу купувачи прашајте нè за овој детал, па сакавме да се разјасни тоа за вас.Ова е 2017 Topps Мајами Marlins Фабрички запечатени специјално издание 17 картичка тим постави; картички се нумерирани МИА-1 преку МИА-17 и не се достапни во пакети.Играчи, вклучени се Џанкарло Stanton, Мигел Rojas, Адам Conley, Marcell Ozuna, Adeiny Hechavarria, Derek Dietrich, Кристијан Yelich, Ichiro, Џастин Bour, Edinson Volquez, A. J. Рамос, Мартин Prado, Dee Гордон, J. T. Realmuto, Веи-Јин Чен, Том Келер и А. Џ. Елис.

Особините