.

Аризона Кардинали Картички: Мареј, Дрејк, Фицџералд, Зелена, J. J. Вати, Deandre Хопкинс, Кристијан Кирк, Чејс Едмондс, Ottis Андерсон ИЗБРАНИ Фудбалски Ѕвезди & Легенди Трго?

Аризона Кардинали Картички: Мареј, Дрејк, Фицџералд, Зелена, J. J. Вати, Deandre Хопкинс, Кристијан Кирк, Чејс Едмондс,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОДРЖИ - асортиман на 9 автентични картички од производители како што се Panini, Bowman, и Topps.ЗАГАРАНТИРАНА - да содржи една картичка секоја од Kyler Мареј, Kenyan Дрејк, Лари Фицџералд, A. J. Зелена, J. J. Вати, Deandre Хопкинс, Кристијан Кирк, Чејс Едмондс и Ottis Андерсон.Точно карта на секој играч варира и може да вклучуваат картички во изминатите тим џерси.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ КАРДИНАЛИ, ИЛИ МАК ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.ЗАМИСЛЕТЕ ГЛЕДАЊЕТО на ВАШЕТО ДЕТЕ ОЧИ светне - кога ќе добијат овој кул подарок на нивниот омилен фудбалски тим.Вашето момче или девојка ќе ги сакам.Одличен подарок за млади спортисти.Оди Кардинали!.

Особините