.

S'ip со S'well Нерѓосувачки Челик Шише за Вода - 15 Мл - Мента Дрвото - Двојно Ѕидови Вакуум-Изолирани Држи Пијалаци Ладни за 24 Часа и Топла за 10 - Без Кондензација - BPA-Free

S'ip со S'well Нерѓосувачки Челик Шише за Вода - 15 Мл - Мента Дрвото - Двојно Ѕидови Вакуум-Изолирани Држи Пијалаци Ладни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно Ѕидови Изолација : S'ip со S'well Пеперминт Дрво 15oz нерѓосувачки челик шише за вода.Двојно ѕидови, вакуум-изолирани изградба држи пијалаци ладни за 24 часа и топла за 10. Елегантни и убаво стокмено.Рачно миење само.Sip Вашиот Пијалок во текот на целиот Ден Долго : Карактеристики течење-слободен врвот и силиконски јамка за лесна контрола, додека во движење.Фрли го во вашата торба без да се грижиш за spills или drips.Одговара на повеќето cupholders.Совршен за ладна вода, топло кафе и сето она помеѓу.Не Пот Тоа : Нуди кондензација-слободен надворешен дека нема да пот во вашата рака или на вашата маса.Грижете се-Слободен Хидратација : Направен од 18/8, храна-одделение од нерѓосувачки челик со супериорен во однос на изградбата.BPA/основни поени-слободни и еднократно.Во согласност со Калифорнија Проп 65 прописи.Одржливост Без Компромис : Вие не треба да се доведува мода и функционалноста да живеат на поодржлив начин.Секоја S'ip со S'well сад купени се брои кон displacing милиони за еднократна употреба пластични шишиња.Како Заверена Б Корп, ние со гордост одржување на на највисоко ниво на потврдени социјална и еколошка ефикасност, транспарентност и отчетност.S'ip со S'well Нерѓосувачки Челик Шише за Вода - 15 Мл - Мента Дрвото - Двојно Ѕидови Вакуум-Изолирани Држи Пијалаци Ладни за 24 Часа и Топла за 10 - Без Кондензација - BPA-Free.

Особините