.

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Ивица Chrysanthemum Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Ивица Chrysanthemum Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа исто така може да се користи како нерѓосувачки челик чаша за вода за пиење.✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на температура на вода во вашата шолја за неколку часа, и има добри топлина задржување и мраз задржување ефект.

Особините