.

Петел Гроздобер Домашните Фарми Birds3 Изолирани Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Двојно Вакуум Термос Колба Шише со Слама Капак Долго Straw20 оз

Петел Гроздобер Домашните Фарми Birds3 Изолирани Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Двојно Вакуум Термос Колба Шише со Слама

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Храна-одделение од нерѓосувачки челик внатрешен резервоар, надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и вакуум температура заклучување слој за да се подобри ефект на ладно и топлина зачувување. Додадете врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници;2. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат што е можно поскоро да се спречи внатрешниот резервоарот од распаднати по влошување на состојбата;.На проширува справи позиција може да биде лесно да се крена со два прста, што го прави повеќе преносни. Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти;7.Инструкции : 1.Производ Надворешноста : Шише капаче и слама дизајн, количка за складирање, погодно да се напие вода, чиста и хигиенски исправна, погодно да пијат вода; шише капаче е опремен со пропустливи вентил за да се обезбеди циркулацијата на воздух, лесно да се напие вода; опремени со полиетилен слама, безбедно, не-токсични, висока температура отпор Не се деформирани. Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум чаша; не додадете течности кои содржат алкални и кисели состојки како што се соја сос, супа итн. Малолетници ве молиме да го користите под водство на возрасни или по известување;2.Мерки на претпазливост : 1.Големина : 10. Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место.Производ Внатрешни работи : Високо-квалитетни нерѓосувачки челик двојно-layer вакуум структура, надвор од купот на телото се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик надворешниот материјал, кој може да биде целосно отстранети и измиени, и не ги содржи BPA, создавајќи една многу термичка изолација ефект.Лесен и Пренослив : дизајнот на нашите шише за вода го прави многу погодна да се врши околу себе, без разлика дали тоа се случува во канцеларија, училиште, фитнес, јога, или се случува надвор за активности на отворено (како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, кампување) , Многу погодна за мажи и жени, возрасни, тинејџери и деца.

Особините