.

CM во Пакување од 2 Мека Neoprene Тенок Може да Ракави Изолатори Тенок Може да Опфаќа за 12 Течност Унца Енергетски пијалоци & Пиво во Лименки

CM во Пакување од 2 Мека Neoprene Тенок Може да Ракави Изолатори Тенок Може да Опфаќа за 12 Течност Унца Енергетски пијалоци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис : Пакување од 2 Мека Neoprene Материјал Тенок Може да Ракави Изолатори Тенок Може да Опфаќа за 12 Течност Унца Енергетски пијалоци & Пиво во Лименки.ВАЖНО : во Оваа точка одговара за општа 12 Течност Унца Тенок само Може да.Ве молиме проверете ја пред да купите.Карактеристики : - Погодни за повеќето тенок 12 оз лименки или шишиња да се чува на топло и ладно и вашите раце се исуши. - Секоја големина : секое парче околу 5" H x 2-3/8" Кол. - Боја : Кактус Модели Материјал : Трајни и флексибилни Мека Neoprene.

Особините