.

Каролина е Богатства BB1040-BL-ИЛИ-CC Пеперутка Burlap и Портокал Може или Шише Пијалаци Изолатор Hugger BB1040, Може да Hugger, Multicolor

Каролина е Богатства BB1040-BL-ИЛИ-CC Пеперутка Burlap и Портокал Може или Шише Пијалаци Изолатор Hugger BB1040, Може да

DEN 98.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да Hugger или Пијалаци Изолатор За Сок, Пиво или Вода.Трајно обоена и згаснат отпорни пена ткаенина.Машина Перат.Направен во САД.Пеперутки & Месеци подароци, Пеперутки & Месеци колекционерски предмети, Пеперутки & Месеци Hugger.Може да Кулер - ова расклопна пијалаци изолатор се вклопува 12 унца пијалаци.Лименки или шишиња.Трајно обоена и згаснат отпорни.Нема да попуштат или кора.Одлично да ја покажат својата раса.Натпревар со една од изолирани ладилници за убав подарок пакет.

Особините