.

Ader Кожа Моќ Кревање Тежина Појас - 4 Црвено

Ader Кожа Моќ Кревање Тежина Појас - 4 Црвено

DEN 948.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

10мм Дебели, 4" широк, со врвен квалитет кожа со мека велур надеж за зголемување на комфорот.Лесен за употреба затворање систем се карактеризира со двоен-prong лесна ролери тока со еден циклус за да се обезбеди појас.Size : Small (26-33").Боја : Црвена.Бродови на сите 50 Држави, APO, FPO, и P. O. Кутија.Кревање појаси се корисни за намалување на стрес на грб и одржување на стабилна положба на телото/исправено додека ја подигнете за да помогне да се спречи хипер проширување.Брод од 2-7 дена.XXXL : ВКУПНА ДОЛЖИНА : 57 3/4 , EFECTIVE ГОЛЕМИНА : 42" - 51" XXL : ВКУПНА ДОЛЖИНА : 53 1/2 ", EFECTIVE ГОЛЕМИНА НА : 40 1/4 - 47 1/4" XL : ВКУПНА ДОЛЖИНА : 51" , EFECTIVE ГОЛЕМИНА : 38" - 45" L : ДОЛЖИНА : 47 1/2" , EFECTIVE ГОЛЕМИНА : 34" - 41" М : ВКУПНА ДОЛЖИНА : 44" , EFECTIVE ГОЛЕМИНА : 30 1/4" - 37 1/4" S : ВКУПНА ДОЛЖИНА : 40" , EFECTIVE ГОЛЕМИНА НА : 26 3/4 -33 3/4" XS : ВКУПНА ДОЛЖИНА : 36", EFECTIVE ГОЛЕМИНА : 22 3/4" - 29 3/4".

Особините