.

Xiaoyu 6PCS Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало Тетоважа Машина Веѓа Microblading Пенкала за Трајна Шминка Тетоважа Материјали - Style2

Xiaoyu 6PCS Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало Тетоважа Машина Веѓа Microblading Пенкала за Трајна Шминка Тетоважа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Специјален дизајн игла влезот, Само се стегне и потоа тоа може да зафат на игла цврсто.Одличен за Eyeliner, Веѓи, Усни лагер, Полни усни во боја, лузна camouflaging реконструкција и tattooing.Добар изглед, Доброто и практична форма прави Поудобно да се користи.Работат повеќе лесно неограничена власт brushwork, долгорочна употреба.Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција.Прирачник тетоважа microblading пенкало tools е совршен шминка алатка за тетоважа дизајнери и луѓе кои се заинтересирани во учење тетоважи и веѓите.Мулти-функција прирачник шминка Pen Body кожата везови Microblading Пенкала,Веѓи, Усни лагер, Полни усни во боја, лузна camouflaging реконструкција и tattooing.Висока стабилност и совршен производи.Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција.Не се лизга рачка, работат повеќе лесно неограничена власт brushwork.Главно за дама, лесно да се справат со, долгорочна употреба, не е лесно да се оштети.Одличен за eyeliner, веѓи, усни лагер, полни усни во боја, лузна camouflaging реконструкција и tattooing.

Особините