.

YEZIQ Тетоважа Комплет, Безжични Ротари Тетоважа Пенкало Кертриџ Тетоважа на Машина со Тетоважа на Батеријата Пакет за Полнење (Боја : Сина)

YEZIQ Тетоважа Комплет, Безжични Ротари Тетоважа Пенкало Кертриџ Тетоважа на Машина со Тетоважа на Батеријата Пакет за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

- Работен напон : 5-12v. - Мозочен удар должина : 3.5 mm - Игла прилагодување : 5mm. -Батеријата напон на вредноста резолуција : 0.1 v. - Мотор : 5w / coreless тип. - Нашата служба за корисници е онлајн 24 часа, и можете да побарате било какви прашања во секое време.Вклучува : Тетоважа Пенкало machine Battery Пакет Тетоважа Костец * 3 pieces Silicone Костец * 2 pieces USB полнење кабел.

Особините