.

ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Тетоважа Пенкало Машина Швајцарската Мотор со Безжична Батерија на Пакет

ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Тетоважа Пенкало Машина Швајцарската Мотор со Безжична Батерија на Пакет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи брзина - различна боја на индикаторот.Брзината се движи од 50000 до околу 120000 ВРТЕЖИ во минута.Дури и да сте почетник тетоважа уметници ќе можат да се навикнам на оваа тетоважа машина пенкало брзо.Машина + Батеријата тежина само 171 грама (6oz).Висока-брзина Швајцарската направен мотор со ниско ниво на бучава.Smart работен режим - Кога ќе се стави на машината, на штандот на машината ќе престане да работи автоматски.Кога ќе го одржи од трибината, машината ќе почнувајќи работи повторно. 5. Нашата служба за корисници е онлајн 24 часа, и можете да побарате било какви прашања во секое време.Operations Two батерии вклучени.Тоа трае 40 мин за да целосно да ја наполните батеријата и батеријата трае од 3 до 5 часа на тетоважа.Исто така можете да се поврзете со некоја нормална тетоважа моќ supply Needle удар од 3,5 мм.Иглата издаденост е од 0~4.5 mm Machine големина 118mm*25mm Machine тежина : 128g, Батерија тежина 43g Motor : Швајцарската направен моторот.

Особините