.

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

DEN 430.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направи мека капчиња чипка и лесни ткаенини,тоа е дише и удобно за топол ден.Оваа Симпатична Резервоарот на Врвот е Лесен, Опуштено и Удобно да Wear Gender : Жени, Дами, Girls Style : Случајни / Стилски/Резервоар/ Sexy Feature : Секси V Вратот без Ракави, Чипка Намали, Лабава Одговара, Прилагодлив Шпагети Рака, Солидна Боја Design Occasion : Оваа секси cami совршен за повик, партија, на плажа, во клубот, дневни и лето wear It е основен tee блузи за да се спарите со отворен пред cardigan џемпер,јакни,кошули.Направи мека капчиња чипка и лесни ткаенини,тоа е дише и удобно за топол ден.Умерената должина, прилагодлив вратоврска и ласкави одговара ви овозможи да се слој ова врвот според други јакни, палта, cardigans, или го носат на свој,Совршен за туристичко место или во слободното време, отворено, забава, датира, клуб или со секојдневно носење.Racerback дизајн ќе биде повеќе секси и шармантна,исто така, може да се прилагоди на рамо ремени за повеќе confortable.95% Полиестер, 5% Spandex.Секси v деколте, чипка резервоарот блузи, за жени погоден за четири сезона,тоа е најдобар chooice за summe Оваа чипка camisole е лесно да се носи со фармерки,шорцеви,здолништа и било leggings или панталони.Боја : Зелена Боја | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Лето стилски cami облека, симпатична и секси изглед со шорцеви или тесни панталони, фармерки, под џемпер, палто, фустан или костум.Машина За Миење.Тоа е основниот tee блузи за да се спарите со отворен пред cardigan џемпер,јакни,кошули.Секси v деколте, чипка резервоарот блузи, за жени погоден за четири сезона,тоа е најдобар chooice за summe.Слој на оваа резервоарот врвот според други блузи, или го носат на свој, совршен за на отворено, забава, датира, крстарење, одморалиште, одмор, клуб или со секојдневно носење.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Drawstring затворање.Лето без ракави camisoles стил со женски чипка деколте ќе се покаже вашиот шармантен криви, мора да се има резервоар врвот за секој моден жена или девојка.Лесни, опуштено, тренингот резервоарот блузи, за жени е одлично да се носат во текот на целиот ден, дише и удобен за носење во жешките летни.Функција : Секси V Вратот Без Ракави, Чипка Намали, Лабава Одговара, Прилагодлив Шпагети Рака, Солидна Боја Дизајн.Карактеристики : Чипка V Деколте, Прилагодлив Шпагети Рака, полна боја, Лабави Ракави Кошули, Блузи, Шик и Удобно.Карактеристики : Чипка V Деколте, Прилагодлив Шпагети Рака, полна боја, Лабави Ракави Кошули, Блузи, Шик и Удобно.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Повод : Оваа секси cami совршен за повик, партија, на плажа, во клубот, дневни и летото носат.Дизајн : Секси V Вратот Резервоарот Блузи, Лето, Блузи Без Ракави, Чипка Намали, Полна Боја, Лабава Flowy Туника Блузи.

Особините