.

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

DEN 430.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Drawstring затворање.Лето стилски cami облека, симпатична и секси изглед со шорцеви или тесни панталони, фармерки, под џемпер, палто, фустан или костум.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Пол : Жени, Жени, Девојки.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Боја : Боја на Кајсија | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Направи мека капчиња чипка и лесни ткаенини,тоа е дише и удобно за топол ден.Лето стилски cami облека, симпатична и секси изглед со шорцеви или тесни панталони, фармерки, под џемпер, палто, фустан или костум.Повод : Оваа секси cami совршен за повик, партија, на плажа, во клубот, дневни и летото носат.Слој на оваа резервоарот врвот според други блузи, или го носат на свој, совршен за на отворено, забава, датира, крстарење, одморалиште, одмор, клуб или со секојдневно носење.Дизајн : Секси V Вратот Резервоарот Блузи, Лето, Блузи Без Ракави, Чипка Намали, Полна Боја, Лабава Flowy Туника Блузи.Умерената должина, прилагодлив вратоврска и ласкави одговара ви овозможи да се слој ова врвот според други јакни, палта, cardigans, или го носат на свој,Совршен за туристичко место или во слободното време, отворено, забава, датира, клуб или со секојдневно носење.Лето без ракави camisoles стил со женски чипка деколте ќе се покаже вашиот шармантен криви, мора да се има резервоар врвот за секој моден жена или девојка.Тоа е основниот tee блузи за да се спарите со отворен пред cardigan џемпер,јакни,кошули.Лесни, опуштено, тренингот резервоарот блузи, за жени е одлично да се носат во текот на целиот ден, дише и удобен за носење во жешките летни.

Особините