.

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

DEN 430.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Слој на оваа резервоарот врвот според други блузи, или го носат на свој, совршен за на отворено, забава, датира, крстарење, одморалиште, одмор, клуб или со секојдневно носење.Лето без ракави camisoles стил со женски чипка деколте ќе се покаже вашиот шармантен криви, мора да се има резервоар врвот за секој моден жена или девојка.Лето стилски cami облека, симпатична и секси изглед со шорцеви или тесни панталони, фармерки, под џемпер, палто, фустан или костум.Слој на оваа резервоарот врвот според други блузи, или го носат на свој, совршен за на отворено, забава, датира, крстарење, одморалиште, одмор, клуб или со секојдневно носење.Оваа чипка camisole е лесно да се носи со фармерки,шорцеви,здолништа и било leggings или панталони.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Секси v деколте, чипка резервоарот блузи, за жени погоден за четири сезона,тоа е најдобар chooice за summe.

Особините