.

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање.Машина За Миење.Дизајн : Секси V Вратот Резервоарот Блузи, Лето, Блузи Без Ракави, Чипка Намали, Полна Боја, Лабава Flowy Туника Блузи.Лето без ракави camisoles стил со женски чипка деколте ќе се покаже вашиот шармантен криви, мора да се има резервоар врвот за секој моден жена или девојка.Умерената должина, прилагодлив вратоврска и ласкави одговара ви овозможи да се слој ова врвот според други јакни, палта, cardigans, или го носат на свој,Совршен за туристичко место или во слободното време, отворено, забава, датира, клуб или со секојдневно носење.Лесни, опуштено, тренингот резервоарот блузи, за жени е одлично да се носат во текот на целиот ден, дише и удобен за носење во жешките летни.Облека за Нега : Машина за миење топли,нежни циклус,темни бои одделно,хлор,собори сува ниска топлина,кул железо.

Особините