.

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

Среќен Пловеа Женска V Деколте, Чипка Cami Резервоарот На Врвот Лето Без Ракави Racerback Camisole Кошули

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа чипка camisole е лесно да се носи со фармерки,шорцеви,здолништа и било leggings или панталони.Drawstring затворање.Лето стилски cami облека, симпатична и секси изглед со шорцеви или тесни панталони, фармерки, под џемпер, палто, фустан или костум.Пол : Жени, Жени, Девојки.Оваа Симпатична Резервоарот на Врвот е Лесен, Опуштено и Удобно да Wear Gender : Жени, Дами, Girls Style : Случајни / Стилски/Резервоар/ Sexy Feature : Секси V Вратот без Ракави, Чипка Намали, Лабава Одговара, Прилагодлив Шпагети Рака, Солидна Боја Design Occasion : Оваа секси cami совршен за повик, партија, на плажа, во клубот, дневни и лето wear It е основен tee блузи за да се спарите со отворен пред cardigan џемпер,јакни,кошули.95% Полиестер, 5% Spandex.Слој на оваа резервоарот врвот според други блузи, или го носат на свој, совршен за на отворено, забава, датира, крстарење, одморалиште, одмор, клуб или со секојдневно носење.Карактеристики : Чипка V Деколте, Прилагодлив Шпагети Рака, полна боја, Лабави Ракави Кошули, Блузи, Шик и Удобно.Умерената должина, прилагодлив вратоврска и ласкави одговара ви овозможи да се слој ова врвот според други јакни, палта, cardigans, или го носат на свој,Совршен за туристичко место или во слободното време, отворено, забава, датира, клуб или со секојдневно носење.Лесни, опуштено, тренингот резервоарот блузи, за жени е одлично да се носат во текот на целиот ден, дише и удобен за носење во жешките летни.Слој на оваа резервоарот врвот според други блузи, или го носат на свој, совршен за на отворено, забава, датира, крстарење, одморалиште, одмор, клуб или со секојдневно носење.Дизајн : Секси V Вратот Резервоарот Блузи, Лето, Блузи Без Ракави, Чипка Намали, Полна Боја, Лабава Flowy Туника Блузи.Повод : Оваа секси cami совршен за повик, партија, на плажа, во клубот, дневни и летото носат.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Тоа е основниот tee блузи за да се спарите со отворен пред cardigan џемпер,јакни,кошули.Направи мека капчиња чипка и лесни ткаенини,тоа е дише и удобно за топол ден.Функција : Секси V Вратот Без Ракави, Чипка Намали, Лабава Одговара, Прилагодлив Шпагети Рака, Солидна Боја Дизајн.Racerback дизајн ќе биде повеќе секси и шармантна,исто така, може да се прилагоди на рамо ремени за повеќе confortable.Материјал : Полиестер + Spandex + Чипка.Оваа Симпатична Резервоарот на Врвот е Лесен, Опуштено и Удобно да се Носат.Лето стилски cami облека, симпатична и секси изглед со шорцеви или тесни панталони, фармерки, под џемпер, палто, фустан или костум.Боја : Бела Боја | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Облека за Нега : Машина за миење топли,нежни циклус,темни бои одделно,хлор,собори сува ниска топлина,кул железо.Секси v деколте, чипка резервоарот блузи, за жени погоден за четири сезона,тоа е најдобар chooice за summe Оваа чипка camisole е лесно да се носи со фармерки,шорцеви,здолништа и било leggings или панталони.

Особините