.

MIAOMSI Тенџере Пан Рек Организатор Круг Пан Тенџере Рек Метална Жица Кујна Складирање Shelving Единица Saucepan Стојат Садови Организатор на Носителот

MIAOMSI Тенџере Пан Рек Организатор Круг Пан Тенџере Рек Метална Жица Кујна Складирање Shelving Единица Saucepan Стојат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тоа е совршено решение за чување на сите садови и тави, тоа може да те спаси многу простор во кујната или кабинети и countertops, и да се создаде чиста и уредна кујна за вас.Премиум Материјал : Ова saucepan носител е изработена од јаглероден челик, отпорни на корозија и ' рѓа, силни и издржливи.Лесно да се Соберат : Производ структура е едноставен, лесно да се соберат со додатоци се вклучени, може да се користат за бања соба, студија, дневна соба.Голем Простор за Складирање : Со 2 - нивоа дизајн, што претставува зголемување од пет пати повеќе простор за складирање, пан стојат можат да се сместат повеќе предмети.Тешки товарот, кревање на тешки предмети, цврста и стабилна, пан носителот решетката е безбедно да се користи.Робустен Изградба на Пан Стојат : Создадена со трајност на ум, ова шкафот организатор е направен од цврсти материјали.Мека нозете држете сè во место во внатрешноста на кабинетот и круг тави остане сконцентриран во база.Нашата продавница има многу за домот и декорација на кујната резерви.Што дефинитивно може да изберете производи ви се допаѓа.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние мора да одговори на време.Ви благодариме за вашиот избор и разбирање.Тркалезна Тепсија Тенџере Рек Метална Жица Кујна Складирање Shelving Единица Saucepan Стојат Садови Организатор Holder Description : Оваа складирање рек ви овозможува да ги чувате на вашиот простор за живеење чисти, пет-полица дизајн, што претставува зголемување од пет пати повеќе простор за складирање, може да ви помогне да се организираат повеќе предмети.Тоа е направена од јаглероден челик, силни и издржливи.Добра кујна складирање алатка за да се задржи вашата кујна уреден и организиран.Состојба : 100% Предмет Тип : Кујна Пан Stand Material : Јаглерод Steel Color : Black Size : 3 Ниво : 36*53cm.Тежина : Околу. 2123g Package се Вклучени : 1 * Кујна Пан Racknotes : бојата може да бидат различни, поради различни прикажува, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка на 1-2 cm.

Особините