.

КООРДИНАТОР Hodely 5-Слој МДФ Индустриски Ковано Железо Кујна Полица со Потрошувачка Кошница Кука

КООРДИНАТОР Hodely 5-Слој МДФ Индустриски Ковано Железо Кујна Полица со Потрошувачка Кошница Кука

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Комбинирање на железна рамка и дрвени полици, домот и добро стокмено изглед ќе додадете специфичен вкус, елеганција и биланс на вашиот декор и може да се усогласат со било кој друг мебел во секоја соба, се Создаде твојот сон кујна со овој индустриски шкафот. 2. Оваа складирање полица има високо ниво на корисност, Може да се користи како кујна бејкер багажник, микробранова печка стојат, кујна складирање полица, зачин рек организатор, bakerrack, микробранова печка стојат, кујна работна станица полица, канцеларија за складирање решетката.исто така, како bookcase, бања кабинет, вино одбор за дневна соба, усогласување со сите други селски мебел во секоја соба. 3. Нашите комунални складирање кабинет е направен со задебелена и засилен метални цевки и одборот да го зголеми набитост и стабилност, можат да го издржат тешките работи за долго време, не ќе се скрши, деформација, нула, квалитетот е загарантирана.Врвот полица може да се одржи за 66lbs, и други полица може да се одржи за 22lbs.Добро дизајниран растојание помеѓу секој бран е доволно висока за да се приспособат на големи нешта,како што се тешки кујнски апарати како печка, стојат миксер. 4. Метална рамка нуди голема тежина капацитет." X" стил на дизајн дава повеќе поддршка и обезбедува стабилност и издржливост; Секој трајни одбор спречува гребнатини, се спротивстави на дамки и вдлабнатини и заштитни влошки на дното за да се заштити вашата кат од гребнатини.Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме контактирајте со нас и да ги реши тоа во време.Вовед : Тоа е лесен начин за да додадете дополнителна простор и организација на вашата кујна.Садови ќе остане свеж и чист, и други намирници ќе биде уредно организирани.И кујната ќе биде почиста и имаат повеќе слободен простор.За Вашата Кујна : решетката држи микробранова, садови, прибор за на маса и кујна додатоци во рака.Направете вашиот работи организирани и создава пријатна атмосфера.Спецификации : 1. Вкупната Големина : 35.43"L*15.75"W*30.07"H, Овозможува Голем Простор За Складирање.2. Сет Со 3-Ниво 3-Ниво Можете Да Ги Зачувувате Toaster, Зачин, Јадења, И Сите Други Нешта Што Го Сакате.3. 10 Мали Куки На Двете Страни Се Направи Тоа Практично Да Се Откажам Некои Готвење Tools4. Убава P2 МДФ Материјал Лесно Да се Чисти,Анти-Нула И Анти-Skidding4. Производ Тежина : 36 Lb5. Пакет Тегови За 40lbs Package Вклучува : 1 x Кујна Рек 1 x Собранието Instruction1 x Собранието Tools.

Особините