.

САД рачно изработени Гастрономски Длабоко Публикации Ѕид Монтирани Тенџере Управување со Полица

САД рачно изработени Гастрономски Длабоко Публикации Ѕид Монтирани Тенџере Управување со Полица

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Premier collection. 12 Тенџере Кука(s) : Да. 2 Полица/Полици : Yes.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Произведено Во САД 2. Рачно изработени хит од овој момент ние се воведе нив, овие полици, може да се задржи садови, готвачите и други потреби во вашите раце.Грбот може да се ротира за поддршка на решетката од дното на поинаков изглед или да се приспособат на простор потреби.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 17" H x 36" W x 13" Д ТЕНЏЕРЕ КУКИ ВКЛУЧЕНИ 1. Број на Тенџере Куки : 12 ПОЛИЦИ ВКЛУЧЕНИ 1. Број на Полици : 2 ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Инсталација е Потребно : Да КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Премиерот колекција ОНА што се ВКЛУЧЕНИ? 1. 12 Тенџере Кука(s) : Yes 2. 2 Полица/Полици : Yes.

Особините