.

Покривот Пломби Лента, 3-3/4 Инчи Широка, 10 Нога Се Тркалаат

Покривот Пломби Лента, 3-3/4 Инчи Широка, 10 Нога Се Тркалаат

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Создава постојана времето-доказ печат во секое време!.Одржува флексибилна, цврста печат дека има брзо да се многу површини.Совршен за ладно време апликации како покрив-топ антена инсталации.Висок dielectric сила и отпорност на вода & корозивни хемикалии.Екстра-широка лента (3-3/4") во 10 нога се тркалаат.

Особините