.

YANGLIYU Јаглерод Задниот Спојлер Крило Усна Одговара за BMW X6 Серија Одговара за E71 2008-2013 Багажникот Спојлери Крилја, Подигање на Капакот Усна Спојлер Опашка Подигање У?

YANGLIYU Јаглерод Задниот Спојлер Крило Усна Одговара за BMW X6 Серија Одговара за E71 2008-2013 Багажникот Спојлери Крилја,

DEN 12420.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

На задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно.Овој заден спојлер може да се направи возилото погледнете повеќе високи перформанси, додава повеќе downforce, им помага на аеродинамичноста, и во голема мера го подобрува форма и изглед.Лесна Инсталација, Без дупчење,без никакви модификации.Исклучителни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица.лесен и издржливи.Анти-ултравиолетови транспарентен слој за да се спречи боја исчезнува.Одговара За BMW X6 Одговара За E71 2008-2013 Placement на Возило : Задните trunk Material Тип : Јаглерод fiber Item Тип : Spoilers In прилог кон естетика на монтажа опашка, поголем ефект е да се користи струење да генерира надолен притисок да се направи гуми зафат на земјата и да се подобри возачки стабилност.Нема промена е потребен за брза инсталација, но професионална инсталација се препорачува.Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и appearance The мет спојлер е око-фаќање, одговара на било која боја од автомобил, го направи добра изведба во украсување на автомобил, го направи вашиот автомобил повеќе кул, стилски.Исклучителна изведба, нови technology Perfect се вклопува со оригиналниот автомобил.

Особините