.

IKON MOTORSPORTS Покривот Спојлер Компатибилен Со 1997-2003 BMW E39 5-Серија М5 Седан, Насликани #158 222 450 Tanggruen Метален ABS Задното Крило

IKON MOTORSPORTS Покривот Спојлер Компатибилен Со 1997-2003 BMW E39 5-Серија М5 Седан, Насликани 158 222 450 Tanggruen

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара За 1997-2003 BMW 5-Серија E39 4-Врата Седан.Стил : АС Стил Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика (Acrylonitrile butadiene styrene) Боја : Насликани #158, 222, 450 Tanggruen Металик.Пакетот Вклучува : 1x Покривот Спојлер.Инструкции вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.Прецизност за вбризгување на пластични за СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ и леснотијата на инсталација на вашиот автомобил.Аеродинамика дизајн може да помогне во намалување на гориво километражата.Единствена форма ќе го подобрат изгледот на вашиот автомобил и да привлече внимание.IKON MOTORSPORTS ПОКРИВОТ СПОЈЛЕР се изградени со користење на исклучително силен, високо квалитетен материјал, кој може да се заштити од гребнатини и УВ.Прецизност за вбризгување на пластични за СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ и леснотијата на инсталација на вашиот автомобил.Аеродинамика дизајн може да помогне во намалување на гориво mileage Unique форма ќе го подобрат изгледот на вашиот автомобил и да привлече внимание.ТОПЛО СОВЕТИ : . 1.Ве молиме бидете сигурни дека површината на вашето возило е да биде ЧИСТА И СУВА пред да започнете со инсталацијата. 2.Сончев ден ќе биде подобро да ги инсталирате овие очила. 3. Лепливоста промотор и двострано лента(некои од нив се пред се применуваат) се потребни за да се зголеми вискозитетот на производот и проширување на употребата време. 4.Ве молиме имајте суви и не се мијат вашиот автомобил во рок од 72 часа по инсталацијата.

Особините