.

Burt ' s Пчели Мама Пчела Стомак Путер, Мирис Слободни Лосион, 6.5 Унца Када + Природни Мама Пчела Негување на Телото Масло, 4 Fl Мл

Burt ' s Пчели Мама Пчела Стомак Путер, Мирис Слободни Лосион, 6.5 Унца Када + Природни Мама Пчела Негување на Телото

DEN 470.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТОМАКОТ ПУТЕР СО ШЕЈ ПУТЕР : Дизајнирани за мамас, јадев вашиот стомак пред и по бременоста со оваа богата, навлажнувачки Burt ' s Пчели Стомак Путер.БРЕМЕНОСТА ЛОСИОН : Поглезите со овој лосион дека омекнува и smooths кожа со комбинација на природно хидратантен какао шеј и јојоба butters.UNSCENTED ЛОСИОН : Овој мирис слободни стомак путер нежно и безбедно moisturizes како вашиот стомак и кожата се водат за време на бременоста.МАМА ПЧЕЛА МАСЛО : Ова лесни тело на нафта е совршен благотворно олеснување сте биле во потрага за да се донесе вашата кожа врати во живот со природен сјај.НЕГУВАЊЕ на ТЕЛОТО МАСЛО : Направен со слатко бадемово масло, лимон масло и витамин Е, сето ова се над телото на нафта ви дава поздрав изглед на убава кожа.МАЈКА ДА БИДЕ : Овој 100% природни тело масло е создаден специјално за мајки да бидат како тоа им помага recondition и ревитализира кожата во текот на бременоста одржување на кожата мека.Држи вашиот стомак мазна и удобно како тоа се протега и тогаш се обновува. Во 99% Природно Потекло.Се применуваат путер и масажа на вашиот стомак како што расте и да се задржи на кожата еластична.Ги исклучите гради пред медицинска сестра.Освежува кожата на нејзиниот природен сјај за време на бременоста со влага и хранливи материи. 100% Природно Потекло.

Особините